Renginiai pasaulyje

2013-07-14

Lenkijoje paminėtos S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 80-osios metinės

Liepos 14 d. S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui paminėti Lenkijoje, Ščecine, Pščelnike ir Myslibuže, vyko renginiai, kuriuose dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius, kiti ministerijos ir kariuomenės atstovai.

Plačiau...

2013 m. gegužės mėn.

Bendrojo ugdymo mokyklų sąšauka „Panegirika skrydžiui“
(renginių ciklas vykdomas visose mokyklose vienu metu).

Renginyje dalyvauja: Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai, Lietuvos ir Lenkijos S. Dariaus ir S. Girėno vardo mokyklų mokiniai.

Renginio vieta: Kauno, Lietuvos, Lenkijos miesto bendrojo ugdymo mokyklos; Aukštųjų Šančių karių kapinės; Obeliskas S. Dariui ir S. Girėnui Ąžuolyno parke.